Home > Publicaties > Infographic: stel klantbehoefte centraal!

Infographic: stel klantbehoefte centraal!

03 mei 2018 | Infographic
Daphne Hagen

Sluit het marketingaanbod van de partijen die samenwerken in winkelgebieden wel aan op de doelgroep? In hoeverre verschillen de wensen en behoeften tussen de doelgroepen Bekijk de infographic hier!

Deze infographic is gemaakt op basis van de resultaten van ons tweejarig onderzoek Collectief Online. In vrijwel elke binnenstad werken partijen samen aan het toekomstbestendig maken van het winkelgebied. Deze collectieven zetten (online) marketing in om meer bezoekers te trekken. Collectief Online is een tweejarig onderzoek naar de betekenis van de collectieve inzet van internettechnologieën voor MKB-ondernemers in binnenstedelijke winkelgebieden.

Lees hier meer over het onderzoekof kijk op www.collectiefonline.com voor de volledige resultaten.

Daphne Hagen
Daphne Hagen is expert in technologie voor gezonde voedingskeuzes en retailomgevingen. Ze onderzoekt hoe technologie mensen helpt gezondere keuzes te maken in fysieke omgevingen, zoals supermarkten en de werkvloer. Daarnaast onderzoekt zij hoe digitale communicatie de aantrekkelijkheid en vitaliteit van winkelgebieden versterkt. Daphne Hagen onderzoekt hoe digitale technologie gezondere keuzes ondersteunt in fysieke omgevingen, zoals supermarkten en bedrijfsomgevingen. Daarnaast onderzoekt zij hoe digitale communicatie de aantrekkelijkheid van winkelgebieden versterkt.

Reacties

Geef een reactie op deze publicatie

Cmihva.nl maakt gebruik van cookies om de website te verbeteren. Door verder te gaan binnen onze site, accepteer je automatisch ons cookiebeleid. Privacyverklaring

Accepteren